Каліграфія для всіх – для дорослих і малих!

Хочеш отримувати від написаного тобою задоволення, тоді приходь до нас.

  • Відпрацюємо корисні навички та закладемо фундамент гарного і виразного письма.
  • Ви не тільки навчитесь гарно писати, а й почнете отримувати естетичне задоволення від цього процесу.
  • Зошити завжди будуть красивими і чистими.
  • Корекція вирівняє поганий почерк та перестане боліти рука.
  • Зникне конфлікт із вчителями через поганий почерк та брудний зошит.
  • Не буде стресу і напруженості, бо стане легше читати написане.

Зареєстрована авторська методика Персональна Освіта Крошко.

Навіщо потрібна каліграфія дитині?

Чому каліграфія — це важливо?

Гарний почерк і хороший темп письма — це основні навички, яких дитина набуває, займаючись каліграфією. До того ж, навчаючись писанню, дитина розвиває мислення, пам’ять, малу моторику та точність рук, координацію, уважність та інші корисні навички.

Дуже важливо навчити дитину правильно тримати ручку або олівець у руці, щоб уникнути болісного відчуття у зап’ясті і швидкої втоми під час писання.  На заняттях з каліграфії ми передусім займаємося постановкою руки.

Діти будуть навчатись за авторською методикою у спеціальних зошитах, які привчать дітей писати рівно, використовувати правильні з’єднання букв, а також писатиповністю слова без відриву руки. Методика не витрачає час на навчання писати елементи літер, а використовує  літери повністю як основу для вивчення наступних літер.

 

На заняттях з каліграфії діти не тільки пишуть, а й ліплять з пластиліну — це добре розвиває у дитини уяву, об’ємне мислення, систематичний підхід до складних завдань (розбити велику фігурку на малі частини, зліпити частини і потім їх зібрати в готовий виріб), малу моторику рук та точність руху пальців, укріплює м’язи руки і допомагає позбутись нерівних ліній при письмі та малюванні. Творчі заняття — це дієвий спосіб розвинути в дитині техніку і красу письма.