Ліберика (з лат. «libro» — книга) – програма розвитку швидкісного читання, розуміння та засвоєння прочитаної інформації.

Курс містить систему комплексних методів, які складаються з певних технік читання. Вони спрямовані на те, щоб дитина поступово відходила від класичної методики горизонтального читання й переходила до читання згори донизу. Покращення розуміння та засвоєння прочитаного досягається за рахунок спеціального комплексу вправ для розвитку образного мислення, уваги та пам’яті. Це і є одним із головних завдань Ліберики — утримати та поліпшити розуміння прочитаної інформації. Процент розуміння засвоєного залежить від того, яка саме інформація є в пріоритеті. Ми навчимо дитину певним технікам читання,  під час яких вона зможе регулювати і свою швидкість, і своє розуміння. Окрім зазначеного, курс Ліберика розвиває образне мислення дитини, її логіку, пам’ять, увагу, моторику.

На уроках ми використовуємо велику кількість навчальних вправ та ігор. Наші підручники яскраві та цікаві. Усі вправи для домашнього завдання, які виконують учні, знаходяться на нашій онлайн-платформі. У кожного є свій персональний ігровий кабінет. Займаючись усього 20-25 хвилин щодня на онлайн-платформі, виконуючи домашнє завдання, ми гарантуємо збільшення техніки читання як усно, так і вголос мінімум у 2-3 рази. Однак, враховуючи індивідуальні особливості кожної дитини, результати часто є вищими.

Чим більше інформації діти зможуть сприймати, чим швидше вони її обробляють, тим простіше їм буде орієнтуватися в цьому світі і досягати певних успіхів.