Меморика — (з англ. «memory» — пам’ять) програма, спрямована на розвиток образного мислення й систематизації процесів пам’яті. Методика дає гарантовані результати дітям віком від 6 років, які вміють читати, писати і рахувати.

        Наші методики адаптовані для дітей різного віку. Вони зрозумілі учням і легко ними сприймаються. Заняття проводять в цікавій ігровій формі.

       Ігри на нашій платформі  створені таким чином, щоб діти самі виявляли бажання в них грати, тим самим тренуючи навички. Дитина самостійно, без додаткової допомоги дорослих, зможе зайти на свою ігрову сторінку й виконувати там завдання, виявляючи при цьому великий інтерес до навчання.

      Уже за місяць ви побачите перший реальний і закріплений результат. Наша методика дозволить дитині навчитися обробляти й запам’ятовувати будь-яку нову інформацію швидше, результативніше, легше, а найголовніше — з інтересом. Вашій дитині буде простіше навчатися в школі, у неї  підвищиться інтерес до предметів, вона з легкістю вчитиме вірші, запам’ятовуватиме дати, історичні факти, писатиме твори, переказуватиме тексти, вивчатиме іноземні мови, запам’ятовуватиме математичні  теореми й формули, а також правила орфографії.  Ми вчимо дитину мислити креативно й  запам’ятовувати інформацію в нестандартний спосіб, що й допомагає розвинути довготривалу пам’ять, яка вкрай необхідна в наш час усім.

      Крім того, дана методика цікава не тільки дітям, а й дорослим, які також можуть знайти для себе багато нового і цікавого для того, щоб запам’ятовувати нову інформацію.

      З вашими дітьми будуть займатися тільки висококваліфіковані тренери, які сертифіковані за цією методикою і мають великий педагогічний досвід роботи з дітьми.