ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ
ЗА МЕТОДИКАМИ SMARTUM

1 правило
Для початку занять у нашому Центрі необхідно записатися одним із наступних способів:

  • зателефонувати,
  • на нашому сайті через подачу заявки «Записатися на пробне заняття»,
  • безпосередньо в Центрі, з Вами на зв’язок вийде оператор і повідомить дату та час початку занять.

2 правило
Оплата Послуг відбувається в порядку 100 % передоплати за кожен період. Місяць занять включає в себе чотири тижні занять (8 академічних годин) із тренером у Центрі та щоденний доступ до онлайн-платформи для домашніх тренувань, розміщеної в мережі Інтернет за адресою: http://platform.ama-kids.com

3 правило
Заняття відбуваються безперервно протягом усього обраного періоду за складеним розкладом (включаючи періоди шкільних канікул, робочі суботи тощо).

4 правило
Необхідно приходити на заняття та забирати дитину не пізніше встановленого часу, щоб не порушувати режим роботи Центру та план ведення занять.

5 правило
Дитина повинна регулярно відвідувати заняття, виконувати домашні завдання. У разі неналежного виконання цього пункту Центр залишає за собою право визначити з батьками дитини можливі шляхи покращення її результатів, а також рекомендувати батькам продовжити заняття в іншій групі, яка відповідає рівню підготовки дитини.

6 правило
Відвідувачі зобов’язані виконувати правила громадського порядку, дотримуватися чистоти на території Центру та не заважати проведенню занять.

7 правило
У разі грубого порушення правил відвідування Центру адміністрація Центру залишає за собою право розглянути питання про подальше припинення відвідування клієнтом занять.

8 правило
На заняттях діти перебувають без батьків.

9 правило
У приміщенні для занять обов’язково взувати змінне взуття.

10 правило
Батьки (їхні представники) беруть на себе зобов’язання приводити на заняття дитину чисту та охайну.

11 правило
Не допускаються на заняття діти з інфекційними захворюваннями або їх ознаками, діти у слабкому загальному стані. За перших ознак інфекційного захворювання у дитини батьки (законні представники) повинні повідомити адміністрацію Центру про пропуск заняття.

12 правило
Якщо працівник Центру виявить ознаки захворювання дитини під час заняття, він зобов’язаний повідомити про це одного з батьків (законного представника); той своєю чергою зобов’язаний у найкоротший термін забрати дитину з Центру, не чекаючи завершення заняття.

13 правило
Не рекомендується приносити до Центру жувальні гумки, цукерки, печиво та інші продукти харчування. Вхід з їжею та напоями в кімнати для занять не допускається.

14 правило
Відвідувачі несуть персональну відповідальність за цінні речі, принесені та/або залишені в Центрі.

15 правило
Сплативши за послуги, Клієнт автоматично погоджується з цими Правилами та зобов’язується їх виконувати.

16 правило
Батьки, пам’ятайте: регулярні заняття – запорука результату!

Дякуємо за Вашу увагу та розуміння!