ТРИЗ. Середовище, що формує успішну особистість.

 Побачити невидиме, об’єднати різне, спростити складне! Зустрічаючись з труднощами і успішно долаючи їх, ми стаємо розумнішими і талановитішими. Пізнавальна інформація, добрий гумор, позитивне спілкування і ТРИЗ- все це разом спрямоване на розвиток розуму і почуттів наших учнів. 

Сьогодні суспільство потребує людей, здатних на творчість і винахідливість в будь-якій сфері людської діяльності. А як цьому навчитися? Заняття ТРИЗ навчать знаходити вихід з практично будь-якої ситуації, використовуючи підручні ресурси, виділивши приховані можливості звичних речей і застосовуючи їх при необхідності. Це не обов’язково дар від народження. Цьому можна навчитися.

ТРИЗ — теорія рішення винахідницьких задач. Що таке винахідницькі завдання? Це будь-які завдання, проблеми, ситуації в житті, коли потрібно прийняти рішення. Бувають такі ситуації, коли рішень дуже багато і необхідно вибрати найсильніше рішення. А в деяких випадках здається, що ситуація тупикова і рішення немає. У цьому випадку якраз і потрібно рішення винайти, використовуючи алгоритм ТРИЗ.

 Головна мета ТРИЗ — розвивати системне мислення дітей, виховувати творчу особистість, здатну розуміти єдність і протиріччя навколишнього світу, і навчити дітей самостійно вирішувати свої маленькі проблеми.

Заняття, крім досліджувальної частини, будуть містити завдання на:

          — розвиток логіки;

— розвиток системного і функціонального мислення;

— пошук ТРИЗ-протиріч;

— вміння формулювати ідеальний кінцевий результат.

Курс викладає фахівець, який пройшов навчання за курсом «Основи культури мислення» в ХГЕУ  і отримав відповідний сертифікат.

Курс ТРИЗ викладається у Київі.